We współczesnym świecie, odpowiednia reklama jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na sukces danego przedsięwzięcia.

Celem profesjonalnie przeprowadzonej kampanii reklamowej jest nie tylko zaprezentowanie swoich usług i produktów, lecz także zwiększenie rozpoznawalności marki wśród potencjalnych klientów.

Nasza filozofia

Chcesz zostać sławną aktorką lub aktorem? Marzy Ci się wielka telewizyjna kariera? Jeśli tak to koniecznie przyjdź do Nas! Szkoła filmowa, którą prowadzimy obecnie przeprowadza nabór nowych uczniów na nadchodzący rok szkolny. Jeśli chcesz zostać światowej sławy aktorem to tylko i wyłącznie z naszą szkołą. Szkolimy miło i profesjonalnie. Nie zapomnij się zgłosić liczba miejsc ograniczona!

Podejmij studia w Warszawskiej Szkole Filmowej i spełnij swoje marzenia! U nas zdobędziesz profesjonalne wykształcenie, zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym, które przygotuje cię do pracy w przemyśle filmowym. Już dziś podejmij wyzwanie i aplikuj na jeden z kilkunastu dostępnych kierunków. Ponadto, zapraszamy również na odwiedzenie naszej siedziby podczas dni otwartych. Przekonaj się, jak wygląda prawdziwa szkoła filmowa!

ul. Generała Zajączka 7
01-518 Warszawa
Dziekanat:
tel. (+48) 22 839 00 50
e-mail: info@szkolafilmowa.pl